Navigace: Home

Plavecká školička Hvězdička

BAZÉN VÝSTAVIŠTĚ

IMG 3174

Od září 2017 plaveme na Výstavišti v 25m bazénu.

Plavání je určeno pro plavce - děti od 6 let a starší, které již zvládají základy plaveckých stylů.

Celý článek...
 

PRÁZDNINOVÉ PLAVÁNÍ - ještě se můžete přihlásit!

PLAVÁNÍ O PRÁZDNINÁCH - PŘÍJEM PŘIHLÁŠEK DO 9.7.!

Během letních prázdnin plaveme v hotelu Juliš od 10.7. - 9.8.2017 (5 týdnů) 2x týdně - vždy v pondělí a ve středu odpoledne!

Přihlásit se mnůžete na kondiční kreditní lekce nebo na celý letní kurz (10 lekcí) za zvýhodněné ceny! 

Kondiční lekce pomohou dětem udržet návaznost na pravidelní plavání v červnu, překlenout prázdninovou pauzu a nedovolí jim zapomenout potápění a všechny již nabyté dovednosti, v září pak vaše děti nebudou mít problémy na plavání opět navázat.

Celý článek...
 

POBYT VE ZVÍŘETICÍCH - SRPEN 2017


 

budova1

Zveme Vás na letní pobyt pro rodiny s dětmi s plnou penzí v ceně do Zvířetic v Českém Ráji!

TERMÍN: sobota 12.8. - sobota 19.8.2017 - 7 dní

Jako každoročně se můžete těšit na bohatý program pro děti i pro rodiče, který bude kromě každodenního plavání ve slané vodě, pohybových a výtvarných aktivit pro děti i rodiče, zaměřen specificky vždy k určitému tématu. Plánujeme výlet na zříceninu hradu Zvířetice, zábavné odpoledne plné her s odměnami, vydáme se na zámek Staré Hrady za čarodějnicemi, rytíři, draky, a dalšími pohádkovými bytostmi, děti si užijí celopobytovou hru "Hledání pirátského pokladu", malování na obličej, táborák, procházku s lampiony, a kromě toho je pro všechny jako vždy připraveno překvapení!

Pojeďte letos s dětmi s námi se bavit a relaxovat v příjemném prostředí s bohatě sportovně vybaveným zázemím! Počet míst je omezen počtem apartmánů, prosíme Vás o přihlášky co nejdříve!

Celý článek...
 

LETNÍ PLAVECKÉ SOUSTŘEDĚNÍ PRO DĚTI BEZ RODIČŮ - SRPEN 2017

kraull

 

V letošním roce jsme pro Vás připravili týdenní letní plavecké soustředění pro děti ve věku 6 - 12 let (bez rodičů), jehož cílem je nejen zdokonalení plaveckých technik dětí, které s námi již plavou, nebo mají s plaváním zklušenosti, ale také seznámení se s vodou a plaveckými technikami pro děti, které se přihlásí jako začátečníci.

 

TERMÍN: 19.8. - 26.8.2017 Zvířetice

 

Celý článek...
 

PLAVECKÉ SOUSTŘEDĚNÍ V KRKONOŠÍCH - ŘÍJEN 2017

hotel

Čtyřdenní soustředění v hotelu Aurum.

Soustředění je určeno pro děti od 6 do 12 let (bez rodičů) v termínu podzimních prázdnin a koná se v hotelu Aurum v Krkonoších.

Cílem soustředění o podzimních prázdninách je opět intenzivní výuka plavání, procvičení všech naučených plaveckých technik a samozřejmě další sportovní aktivity pro děti, připravena je i projížďka na koních.

Termín: 25.10. - 29.10.2017

Celý článek...
 

ZIMNÍ POBYT V PEKLE V JIZERSKÝCH HORÁCH - LEDEN 2018

I v průběhu letošní zimy Vás chceme pozvat na plavecký a lyžařský pobyt pro děti, a také maminky, tatínky i babičky - v hotelu Peklo v Jizerských horách.hotel peklo 03

 

Pobyt je opět se snídaní a se vstupní večeří v ceně a kromě příjemného prostředí hotelu, se čtyřmi hernami a interaktivními herními prvky ve všech prostorách, je k dispozici také vlastní sjezdovka u hotelu. Čeká Vás nejen plavání a lyžování, tvoření pro děti i maminky a cvičení pro menší děti, ale také spousta zábavy a překvapení.

Hotel je zaměřen zejména na pobyty rodin s dětmi a tomu také odpovídá jeho celkové vybavení, které pro Vás bude znamenat usnadnění a zpříjemnění celého popbytu.

Všichni, kdo máte o pobyt předběžně zájem, přihlašte se prosím obratem - máme k dispozici pouze omezené množství pokojů a kdo si dříve pokoj zarezervuje, ten se bude moci pobytu zúčastnit :-).

Celý článek...
 

SOBOTNÍ KURZY PRO DĚTI OPĚT OD ZÁŘÍ

Sobotní plavání pro děti do 4 let v hotelu Juliš pokračuje i v podzimním kurzu od 5.9. - 9.11.2017, kurz = 10 lekcí, plaveme 1x týdně.

Maminky, jste přes týden hodně zaneprázdněné a nemáte čas navštěvovat plavání se svým dítětem? Nebo by chodil rád plavat tatínek, ale nemůže, protože je během týdne dlouho v práci? Máme pro Vás řešení!

Celý článek...
 

RODINNÉ PLAVÁNÍ V HOTELU JULIŠ

PB020185Další rodinné plavání s dětmi se koná v sobotu 30.9.2017 ve 12:00 v hotelu Juliš.

Přihlásit se můžete na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Zpět obdržíte potvrzení rezervace a potřebné informace.

Celý článek...
 

Hotel Floret

FLORET-bazén 2Plaveme v bazénu v hotelu Floret v Průhonicích každé úterý od 17:30 do 19:00. Probíhá zde plavání kojenců, batolat i starších dětí (s rodiči i bez rodičů) a dále individuální lekce.

Bazén o rozměrech 17m x 8m s hloubkou 150cm, je vyhřívaný na 30°C s klasickou technologií úpravy vody a nachází se v hotelu Floret v Průhonicích (u Průhonického parku). Plavání v něm je vhodné pro děti od věku 6ti měsíců neomezeně a plave se v maximálním počtu 7 dětí.

Termín podzimního kurzu: 4.9. - 11.11.2017 kurz = 10 lekcí, plaveme 1x týdně.

Přihlášky na plavání přijímáme již nyní!

Celý článek...
 

BAZÉN NA PRAŽAČCE

prazacka

Od listopadu 2015 plaveme v novém bazénu pro kojence a batolata na Pražačce, který je přistavěn u stávajícího vnitřního velkého bazénu ve sportovním areálu Pražačka na Praze 3. Nový plavecký bazén je vyhrazen pro plavání malých dětí, plavání je tedy určené věkové kategorii od 6 měsíců do maximálně 3 let.

Termín podzimního kurzu: 5.9. - 9.11.2017, kurz = 10 lekcí, plaveme 1x týdně.

Přihlášky na podzimní plavání přijímáme již nyní!

Celý článek...
 
Strana 1 z 2

          Jsme členem

logo-aliance

BENEFIT logo3D

Kalendář

« Červenec 2017 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31